Facebook Twitter Youtube
Yarışma tarihi belirlenince açıklanacaktır.

Basın Odası

İstanbul'da Şehir Macerası için geri sayıyoruz...

10/04/2012 - 28 Nisan hızla yaklaşıyor… Maceraseverler sabırsızlanıyor…

28 Nisan 2012, Cumartesi günü Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü’nden start alacak Şehir Macerası maceraseverleri sürprizlerle karşılamaya hazırlanıyor.
Erken kayıtlar yoğun talep üzerine 13 Nisan’a kadar uzatıldı.

Şehir Macerası katılımcıları için yarış katılım ücretleri 13 Nisan’a kadar kişi başı 50 TL, takım başı 100 TL. 13 Nisan sonrasında katılım ücretleri kişi başı 75 TL, takım başı 150 TL.
Maceraseverler yarış sonrasında TomTom Sokak WE’de after race party'le keyifli güne devam etmeye hazırlanıyor…Şehir Macerası üçüncü yılında İstanbul sokaklarında maceraseverlerle buluşmaya hazırlanıyor… 28 Nisan’a geri sayım başladı…

28 Nisan 2012, Cumartesi günü 16:00-19:00 arasında gerçekleşecek Şehir Macerası için erken kayıtlar 15 Mart’ta başlıyor.

Şehir Macerası katılımcıları için yarış katılım ücretleri 5 Nisan’a kadar kişi başı 50 TL, takım başı 100 TL. 5 Nisan sonrasında katılım ücretleri kişi başı 75 TL, takım başı 150 TL.

Yarışın başlangıç noktası Işık Üniversitesi, Maslak Kampüsü…

Yarışla ilgili tüm detaylar www.sehirmacerasi.com‘da….

Şehir Macerası nedir?

Şehir Macerası, rogaine veya puan toplama esasına dayalı bir şehir içi hedef bulma-görev yapma yarışmasıdır.Verilen süre içinde haritada işaretli veya tarif edilen yerlerde puan kazanmak gerekir.

Bazı noktalarda puan kazanmak için değişik görevler yerine getirilir.

Şehir Macerası bir MCR Race Setter organizasyonudur.

MCR Race Setter bir MCR Akademisi kuruluşudur.

Detaylar ve kayıt için tıklayın

Gönüllü Olun
Eğer yarışmacı t-shirt’ü giymeyecekseniz, gönüllü görevli olarak bu maceranın gerçekleşmesine destek olabilirsiniz. Gönüllü olmak için tıklayın
Foto Galeri
MAY
Şehir Macerası bir Macera Akademisi - Race Setter organizasyonudur.
© 2012 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım : Renkli Kare